Nové Reduced price!
Korejský geometrické křížové Náušnice z ryzího stříbra 925 malé ucho hřebík se Zabránilo Alergie Náušnice Malé Hoop Náušnice Pro Ženy

Korejský geometrické křížové Náušnice z ryzího stříbra 925 malé ucho hřebík se Zabránilo Alergie Náušnice Malé Hoop Náušnice Pro Ženy

105.04 Kč

-30%

150.06 Kč

Nový produkt

Skladem

Štítky: 925 dopis prsten, americký orel prsten, Prsten stříbro 925, krása ucho, ušní zavěšení, Sada stříbro 925, blue onyx ring, vlastní muži prsten, řetězce prsten stříbrný, ucho stříbrná.

[Č. Výr. ] 2032011912

[Materiál] S925 Pramene

[Údaje] 4 rohu hvězdičkový drop délka 2cm celá earrig délka 3,5 cm

[hmotnost] 1,7 g/pár

Velikost pouze pro referenční účely, prosím, odkazovat na fyzické zboží

[Povolení Výhodu & nbsp;]

1. Společnost poskytuje optimalizované údaje o produktu pro vaše použití.

Poskytují přepravní služby, aby se minimalizovalo vaše náklady.

3, jednotná cena produktu, vyhnout se škodlivým cenová konkurence, regulace trhu.

4. Poskytovat měsíční podporu prodeje nových produktů, průvodce, prodej a podporu podnikatelského prostředí.

[výhody produktu]

1. Výhody produktu: 925 ryzí stříbro výrobek záruky v obsahu stříbra v 92,5% z jeho materiálu a podporuje testování institucí!

2. Bohaté produktové řady: produkt, místo, nový produkt pokyny, přizpůsobené produktové řady s bohatou poptávka je naše nadace, zda je výbušnina nebo potenciální nové modely, můžeme poskytnout naše stávající skladové zásoby obchodníků.Naše společnost se specializuje na prodej nových produktů každý měsíc vést módní výrobky.Ve stejné době, jsme schopni přizpůsobit výrobky flexibilně podle potřeb zákazníků.Žádné přehnané požadavky jsou povinné.Malé a střední zákazníci mohou podílet na spolupráci.

3, vynikající výrobní linky: silný produktivity, rafinované postupy, high-end produkty; naše denní produkce více než 3000 kusů, zároveň má velký počet zpracovatelských závodů, rychleji, zkrátit výrobní cyklus, včasné dodání.Výrobu produktů, které mají více než deset druhů procesů, od počátku produktu na tovární inspekce, každý proces je nezbytný, existují přísné požadavky, věnovaný high-end příslušenství!

4, naše služby: poskytování účinné pomoci snížit požadavky velkoobchod, jednoduché napájení není náš konečný cíl, děláme naše nejlepší pomoci obchodníci prodávat produkty rychle, a tak jsme se vydali nahoru zkušeného oddělení propagace.Poskytnout pomoc pro image produktu, propagace a design obchodu.Mohu mix velkoobchod, 100 kusů lze přizpůsobit nové produkty!Ultra nízký práh.

Tvar\vzor Hvězda
Příležitostech Sociální pracovník, Svatby, cestovní památníky, Valentýna
Styl Korejské Verze Korejsky Styl\Korejský Styl
Kovové Razítko 925, Sterling
Materiál stříbrná
Kovy Typ stříbrná
modelování kříž
Pohlaví Ženský styl
Hlavní Kámen Nic
Certifikát Typ Třetí Strany Hodnocení
Náklad počet B1006
Typ Náušnice
Značka CHOZON
Barva Bílé Zlato, rose gold
Balení Hromadné
Zpracování proces Pokovovat

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty