Nové Reduced price!
5V-30V Micro USB Napájecí Nastavitelné Zpoždění Relé Časovač Zpoždění Spouště Přepínač Inteligentní Elektronika Řídicího Modulu

5V-30V Micro USB Napájecí Nastavitelné Zpoždění Relé Časovač Zpoždění Spouště Přepínač Inteligentní Elektronika Řídicího Modulu

31.73 Kč

-22%

40.73 Kč

Nový produkt

Skladem

Štítky: kuchyňský časovač, igbt napájecí, modul relé, stm32f103c8t6, feilun ft011, časovač modul potenciometre, číslice časovač, 12 v relé, 3070 rtx, 8 palcový tablet.

5V-30V Micro USB Napájecí Nastavitelné Zpoždění Relé Časovač Zpoždění Spouště Přepínač Inteligentní Elektronika Řídicího Modulu

Modul Vlastnosti:

1. Provozní napětí: široké napětí 5 - 30V napětí mezi, MicroUSB a svařovací svorkou dvě napájecí rozhraní

2. Provozní režim: Po zapnutí napájení modulu stav modulu výstup: NE (NO) je odpojen od společné (COM), NC (NC) a COM (COM).

(NE) a společný (COM) jsou zapnuty, když externí spouštěcí terminál (TRIG) dává nízké pulsní signál, nebo spouštěcí klíč se dotkl okamžitě, relé je nasáván a kontrolka provozu je na.V této době, stav výstupu relé, svorka: Normálně zavřený (NC) a společný (COM) odpojen, po 0-24 vteřin (tato doba může být upravena podle vašich potřeb), poté odpojte relé, tak relé zpět do stavu před spoušť.

3. Čas lze nastavit pomocí potenciometru, default 0-24 sekund.Pokud delší dobu, je nutné, vyměňte větší kondenzátor (C2) nebo potenciometr.Zpoždění vzorce: T = 1.1 RC.Pro příklad: kondenzátor 22uf odpor 1M, pak T = 1.1 * 0.000022 * 1000000 = 24.2 sekund.

4. S relé vytáhnout světlo.

5. Modul může být ovládán: 10A 250VAC (AC), 10A 30VDC (DC) následující zatížení.

6. S relé neformální ochranu.

7. Modul signál stranu design pull-up a filtrační obvody, anti-interference schopnost, vhodný pro průmyslové řízení.Mnoho výrobců optocoupled přidat izolaci, ale modul a spouštěcí signál k zemi, a nejsou ojedinělé, nebude dosažení anti-rušící efekt.Po testování a bylo zjištěno, zlepšení stability spoušť straně pro anti-rušení, modul bez ohledu elektromagnetického rušení v prostředí, nebo napájecí modul od chvíle, relé nebude produkovat poruchy.

8. Velikost: 53 mm x 18 mm x 17 mm (L * W * H)

Modul Zdůrazňuje:

Čas lze nastavit pomocí potenciometru, aby vyhovoval vašim využít většinu příležitostí.

S Micro USB, 5.0 V, příkon, velmi snadné použití.

5 - 30V široké napájecí napětí.

Externí spouštění a palubní klíč vyvolat dvěma způsoby.

S relé vytáhnout indikátor.

Anti-interference schopnost, všechny druhy rušení relé nebude porucha, vhodné pro průmyslové řízení.

Aplikace:

1. Zloděj alarm zpoždění, budování zvukové a světelné spínače světel a tak dále.

2. Palubní zařízení připojené ke zpoždění, aby se zabránilo auto, když zapalování je příliš velké vyhořelé auto vybavení.

3. Potřeba mít, aby se začít příležitosti, aby se zabránilo více zařízení současně start proud je příliš velký, aby se spálit elektrické spotřebiče.

Původ KN(Původu)
Feature7 spínač
Napětí 5V-30V
Číslo Modelu 5V-30V Micro USB Napájecí Nastavitelné Zpoždění Časovač
Barva Modrá
Feature6 Inteligentní Elektronika
Feature2 Zpoždění Relé Časovač
Certifikace Nic
Typ Inteligentní Elektronika Spínač
Teorie Časové Relé
Feature1 Inteligentní Elektronika Řídicího Modulu
Feature4 5V-30V Micro USB Vypínač
Feature5 zpoždění
Feature3 časovač

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty