Nové Reduced price!
2ks/lot doprava Zdarma střední vzdálenosti 60 mm do 230 mm zdvih,200 mm na 550 mm ,30 ' s. š. na 500N platnost pneumatické Automatické Plynové Pružiny

2ks/lot doprava Zdarma střední vzdálenosti 60 mm do 230 mm zdvih,200 mm na 550 mm ,30 ' s. š. na 500N platnost pneumatické Automatické Plynové Pružiny

379.86 Kč

-16%

452.32 Kč

Nový produkt

Skladem

Štítky: xs max telefon příslušenství.

Specifikace: PLS řekněte mi vaše potřeba tlak, když vaše udělat pořádek .díky .

Auto Plynových Pružin lze upravit dle vašich požadavků:Síla ,Zdvih,průměrem Závitu.Prosím, kontaktujte nás svobodně, pokud potřebujete, aby.

Vaše důvěra je zárukou naší největší!

Vítejte v našem obchodě!Existují různý druhy zboží v našem skladě, takže nemůžeme seznam všech v ní .Prosím, kontaktujte nás, pokud nemůžete najít chce, velikost v obchodě.Pokud se vám nepodařilo najít to, co chcete, výrobky na modely ,můžete nás kontaktovat okamžitě ,můžeme se spolehnout na vaše potřeby, stejně jako je to možné.

1.O nás: Jsme se poskytnout co nejvíce platby, který chcete, pokud máte zájem o naše produkty, připravené na objednávku.Máme dlouholeté zkušenosti na to,naše trouba zámku mají úžasnou kvalitu.Plesae, kontaktujte nás, pokud chcete umístit velké objednávky,můžeme vám další slevu na základě originnal cenu.

2.Dodání: Zboží bude odesláno do 3~5 dnů po zaplacení.Trať číslo bude poskytnuta, když produkty.Prosím, double zkontrolujte, zda vaše dodací adresa při řešení objednávky.

3.Záruka: můžeme odeslat nový jeden, pokud jste obdrželi rozbité zboží ,a musíte zadat příslušné fotografie na nás .Naše záruka se nevztahuje na žádné produkty, které jsou fyzicky poškozen, nebo produkty, které nebyly použity za normálních provozních podmínek. 4.100% Záruka:

Pokud si nejste 100% spokojeni s našimi výrobky , PROSÍM, nenechávejte neutrální nebo negativní zpětnou vazbu dříve, než nás budete kontaktovat.Vaše poznámka je velmi důležité, aby nás,své hádanky, budou zodpovězeny do 24 hodin.

Typ Kování

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty