Nové Reduced price!
Záplaty Na Oděvy Naszywki Toppe Vestiti Parches Para Ropa Výšivka Patch Žehlička Na Termoadhesiv Bordados Plancho Oblečení

Záplaty Na Oděvy Naszywki Toppe Vestiti Parches Para Ropa Výšivka Patch Žehlička Na Termoadhesiv Bordados Plancho Oblečení

14.15 Kč

-29%

20.15 Kč

Nový produkt

Skladem

Štítky: xiaomi note case pro film.

Tato výšivka patch lze žehlit a používá k dekoraci oblečení, boty a klobouky, atd. To může opravit díry v oblečení a kryt nečistoty, které nelze vyčistit.

Vzhledem k vlivu střelba světlo, tam může být mírně rozdíl v barvě, a zobrazení různých obrazovkách mohou vidět různé barvy.

Záplaty se používají k ozdobit předměty, které je třeba vyčistit.Doporučuje se šít a posílit je, aby se zabránilo jejich vypadnutí po umytí.

Jak iron hadřík, samolepky

1. Položte hadřík na pozici, kterou chcete držet jako první.Strana s horké taveniny lepidla je připojena k oblečení (lepidlo nelze odstranit).Předehřejte železo.Držet v pevné poloze.Můžete také použít jehlu, nit, opravit hadříkem patch pozici před žehlení, aby se zabránilo tkaniny náplast z řazení. 2. Otočte tkaniny náplast s oblečení (nebo jiné textilie) v místě a žehlit z rubové straně po dobu 30-60 sekund, aby se zajistilo, že lepidlo se roztaví a tkaniny náplast je pevně připojen k oblečení (nebo jiné textilie). 3. Konečně, žehlička zepředu po dobu 1-2 minut.Hlavně železné hrany a rohy hadříkem, aby bylo zajištěno, že povrch je hladký a plynulý, a to je dokonale integrován s oblečení (nebo jiné textilie).

Poznámky

Látkové nálepky s flitry, korálky, kamínky, hedvábné květiny, vlny koule, a látka samolepky vyšívané s kovovými závity by měly být žehlit z rubové straně první, a rohy tkaniny by měla být zdobené z přední strany po látkové nálepky jsou pevně stanovena.Tak, aby nedošlo k poškození flitry nebo jiné šperky na přední straně.Oblečení (nebo jiné textilie), by měly být uchovávány v suchu.Nestříkejte žehlička na tkaniny nebo oblečení při žehlení.Po žehlení tkaniny náplast může být úzce kombinovány s oblečení (nebo jiné textilie) na dlouhou dobu.Je-li tkanina náplast odlepí po určitou dobu, nebo po mytí, to znamená, že žehlička teplota je příliš nízká během žehlení nebo žehlení čas je příliš krátký, můžete opakovat původní operace a žehlit tkaniny patch znovu.

Friendly připomenutí

Věnujte pozornost do obchodu, aby vám uspokojivé produkty, sbírat produkty se vám líbí, a poslat krásné dárky po objednání.Není mnoho až do konce.Těšíme se na sloužící vás.přeji vám šťastný život!

Funkce Eco-Friendly
Přepravní balení Vlhkost-důkaz, plastový materiál
Jméno Výšivky samolepky
Výšivky samolepky použití Ozdobte a opravy díry a zakrýt
Typ Produktu Opravy
Styl Žehlička-na
Výšivky samolepky tavné lepidlo
velikost As shown
Číslo Modelu PatchesAZ047
Technics Vyšívané
Jak používat Žehlení nebo ruční šití
Vyšívací materiál Vysoce kvalitní vyšívací nitě
Patch styl Rostlina Květiny
Typ Velkoobchod No
Původ KN(Původu)
Sada Typ No
Specifikace 1 piece/bag

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty