Nové Reduced price!
120 ml Čističe Motoru a Katalyzátoru Čistič Motoru Booster Čistič Víceúčelový Snížení emisí Uhlíku Automobilový Motor Cleaner

120 ml Čističe Motoru a Katalyzátoru Čistič Motoru Booster Čistič Víceúčelový Snížení emisí Uhlíku Automobilový Motor Cleaner

71.60 Kč

-33%

106.97 Kč

Nový produkt

Skladem

Štítky: vzduch ochladí ventilátor, freon r134a, ve katalyzátoru, chladič vzduchu pro místnosti, 038 stihl motorovou pilou, plyn r134a chladiva, chladivo r1234yf, katalyzátor výfuku, motorka tool set, bykski.

Popis: Vlastnosti:

1. Funkce: Hluboce čistí vaše převodník s katalyzátorem Čistič bez jeho odstranění!Zastavit obávaný servis motoru, bliká na displeji, a získat lepší výkon motoru!

2. Nižší Emisí: Snížit celkové emise uhlovodíků až o 50 procent.

3. Snížení Spotřeby a zvýšení Výkonu : Při kácení na spotřebu paliva, pomoci vyčistit systém vstřikování paliva, stejně jako válců, zlepšení celkové výkonnosti.

4. Pro Celý Systém: To může také vyčistit jiných částí, jako jsou lambda sondy, vstřikovací trysky, hlavy válců a další.

5. Snadné Čištění: Jednoduše nalijte do vaší palivové nádrže.Bezpečný pro benzín, hybridní, a flex-fuel vozidla; nemění paliva.Ne pro použití v 2-taktní nebo olej/plyn mix motory.

6. Motor Ochrana: Správné palivo a průtoku výfukových plynů se bude držet, že motor běží čistší, hladší a lépe, což bude také snížit náklady na údržbu.

Upozornění:

1. Objekty mohou mít Logo, pokud chcete vědět, prosím, kontaktujte nás.Pokud si mysli, prosím, nepoužívejte nabídku.

Specifikace:

Typ: Katalyzátor Cleaner

Net obsah: 120ml Balení Obsahuje: 1 x Katalyzátor Cleaner

Značka Vecligt
OEM NE. 120ml
Původ KN(Původu)

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty