Nové Reduced price!
Malé anglické písmeno patch pro děti, oblečení příslušenství dekorativní nášivka výšivky patch patch díry

Malé anglické písmeno patch pro děti, oblečení příslušenství dekorativní nášivka výšivky patch patch díry

12.65 Kč

Nový produkt

Skladem

Štítky: men fashion suit lapel chain, korejské košile t, květinové vyšívání písmen, beeding vyšívání písmen, šaty korejský styl ženy, bunda kůže patch, dělat vyšívání písmen, opravy pohovka, strojní vyšívání písmen, kůže nálepka.

Úvod do tkaniny samolepky :

1. To může být žehlit nebo šité na oblíbené tašky, polštáře, povlečení, přikrývky a tkaniny články, aby se jeho vlastní.DIY Tvořivost je velmi módní!

2. To může být použit opravit oblečení, škody nebo skvrny, které nelze prát, jako jsou škrábance na dětské kalhoty, a může být použit opravit díry a zakrýt vady.

3. To může být použit k dekoraci oblečení, boty a další položky.I to může být přilepen ke zdi, nábytek s oboustranné lepidlo, aby se dát plnou hru na vaší kreativitě.

4. Starší oblečení cítil monotónní, můžete si vybrat kus osobní hadřík k dekoraci, nové oblečení se narodil, ha ha !

Použití metody :

1. Udržet čisté před žehlení, a nastavit teplotu, aby se vešly do oblečení podle toho, jak se používá železo.

2. Položte hadřík nálepka na správném místě (ne odtrhněte lepidlo).Blanch tam a zpět několikrát, obvykle. 15 jde o To druhé. .

3. Aby se zabránilo opaření, vrstva z tenké bavlněné tkaniny (bavlna, není vybledlé látky) mohou být umístěny na látkové náplasti.Po opaření, podívejte se na hrany, jestli jsou opařený no, a opaření okrajích několikrát více.

4. Tloušťka obtisku také určuje teplotu.Pro silnější nálepky, musí být teplota vyšší a žehlicí čas musí být delší.Pro obzvláště silné obtisky, můžete žehlit ještě několikrát na záda.

5. Zvláštní poznámka: Pro pasty s flitry nebo světlejší plochy (vzhledem k tomu, flitry jsou všechny plastové), ujistěte se, že pokrytí tkaniny s vrstvou tkaniny a žehlit při nízké teplotě.( použijte napařovací žehličku přímo.Nebo dát mokrý hadr na to, aby se zabránilo roztavení plastových listů v důsledku nadměrné teploty.

6. Nejlepší způsob, jak to udělat, je šít pár stehů na okraji tkaniny po žehlení, což je více pevný a dobře oblečený.

7. Pokud nemáte žehličku doma, můžete šít tkaniny na šaty přímo se stejnou barvou nitě.

Sada Typ No
Číslo Modelu HA1
Technics Vyšívané
velikost S
Styl Sew-Na
Funkce RUČNÍ práce
Typ Velkoobchod No

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty