Verze programu COVERT

Zde si můžete stáhnout plnohodnotnou verzi programu a vyzkoušet ji v demo režimu.

Pokud máte na Vašem počítači nainstalovaný antivirový program nebo další prostředky ochrany,  může se po stisknutí tlačítka „Stáhnout“ zobrazit zpráva o ohrožení vašeho počítače. Taková reakce na náš program se nazývá „falešně pozitivní“. Můžete si o tom přečíst více na stránkách výrobce antivirového programu. Pokud máte stále ještě strach z této výstražné informace, stáhněte si náš instalační program v komprimovaném archivu a rozbalte jakýmkoli volně dostupným bezplatným archivačním programem.

K tomu, abyste mohli využívat všechny možnosti programu COVERT je nezbytné získání klíče.

 COVERT Pro  je navržena pro instalaci na jeden počítač. Tuto verzi nelze přenášet nebo používat na jiném počítači.  Doporučujeme ji každému, kdo si není jist,  že k jeho osobnímu nebo pracovnímu počítači nemůže získat přístup někdo jiný, nebo zda je jeho počítač zcela čistý od škodlivých programů, kterými mohl být vzdáleně infikován.

COVERT Pro USB je instalován na vnějším USB disku a umožňuje maskovat  práci na kterémkoli počítači ke kterému je připojen tento USB disk. Tuto variantu doporučujeme uživatelům, kteří často pracují na různých počítačích například při cestování. Nikdo z nás neví, zda není špionážním programem napaden například počítač v lobby vašeho hotelu v momentě, kdy se nutně potřebujete přihlásit ke svému účtu na sociální síti nebo k vašemu internetovému bankovnictví. Pokud často pracujete během služebních cest, doporučujeme vám verzi COVERT Pro USB.

Systémové požadavky pro instalaci programu COVERT:

• OS Windows
• Мinimální rozlišení monitoru 800×600
• procesor Pentium nebo vyšší
• 128 Mb RAM
• 90 Mb volného místa na disku