Koupit

Vážení zákazníci, pokud chcete zakoupit licenci maskovacího programu COVERT, je nezbytné uskutečnit následující kroky:

1. Stáhněte verzi programu, která vás zajímá.

2. Přijměte podmínky používání programu a nainstalujte jej do vašeho počítače nebo na USB flash disk.

3. Stiskněte tlačítko «Registrovat» v příslušném menu programu a zkopírujte kód uvedený v registračním dialogu. Jedná se o unikátní kód vygenerovaný pro váš počítač nebo USB disk.

4. Na platební stránce vyberte způsob platby, verzi programu, vložte kód programu a uveďte svou e-mailovou adresu. Poté dokončete platbu.

5. Po zaplacení pošlete požadavek na zaslání klíče k registraci programu. To lze provést přímo z programu v registračním dialogu kliknutím na tlačítko «Odeslat kód pro vygenerování klíče.»

6. Po obdržení platby za vámi zvolenou verzi programu bude vygenerován klíč, který bude zaslán na vaši e-mailovou adresu. Použitý unikátní kód nám umožní vaši platbu identifikovat.

7. Klíč, který obdržíte, je určen pro registraci programu. Pokud chcete registraci provést, zkopírujte klíč z vaší elektronické pošty, přímo v programu klikněte na tlačítko «Registrovat» a vložte klíč do příslušného pole. V instruktážním videu «Registrace programu COVERT“ můžete s celým procesem registrace podrobně seznámit.

8. Po dokončení registrace obdržíte časově neomezenou licenci k užívání programu COVERT. Omezit dobu fungování programu může pouze technický faktor, například životnost vašeho počítače nebo USB disku. Přenesení programu do jiného počítače nebo USB disku bez nové registrace není možné.

  • COVERT Pro — 880 Kč.
  • COVERT Pro USB — 1140 Kč.

Způsob platby:
Verze programu:
Kód programu:
Vaše e-mailová adresa:

 

Program je k dispozici za podmínek, se kterými se můžete seznámit zde.