Výhody

1
Program nevyžaduje aktualizaci databáze špiónských programů (spyware).

Proto je vždy efektivní a vy můžete být v klidu — vaše data nebudou nikým zkopírována.

2
Vytváří izolované prostředí pro maskování činnosti uživatelů proti klávesovým špionům (záznamu stisknutých kláves) a proti neoprávněnému snímání obrazovky.

Při dodržování základních pravidel zaručuje uživateli naprostou bezpečnost.

3
Nevyžaduje hluboké znalosti operačního systému

Již výchozí nastavení je schopno poskytnout vysokou úroveň ochrany proti sledování — spywaru.

Hodnocení zákazníků

Proč byl vytvořen program COVERT

Vytvoření programu COVERT bylo reakcí na stoupající počet špionážního softwaru — spyware (sledování vstupu z klávesnice — keylogger, neoprávněné snímání obrazovky atd.) a  na jejich stoupající popularitu.

Většina z nich není bohužel detekována konvenčními ochrannými prostředky, proto jsme vytvořili speciální program, který veškeré činnosti uživatele počítače skrývá  před očima vnějších pozorovatelů.
Pravidelně se ve sdělovacích prostředcích objevují nové a nové případy napadení počítačových sítí státních orgánů, různých organizací a agentur a také podvodníků. Pro moderního člověka se prostředí internetu stalo tak důležité, jako byl dříve pro naše babičky a dědečky důležitý dvůr, na kterém žili. Z internetu získáváme různé informace, které potom předáváme svým blízkým, kolegům a partnerům. Máme tam své přátele a známé. S mnohými z nich jsme se nikdy osobně nesetkali, ale kvůli tomu nemusí být naše vztahy horší. Často komunikujeme s neznámými lidmi a býváme k nim velmi otevření. Anonymita internetu nám mnohdy dovoluje otevřít se více, než bychom si dovolili za jiných okolností.
Myslíme si, že je důležité toto zachovat. Proto byl vyvinut program COVERT – útočiště pro osobní a důvěrné informace.
Jsme společnost, která vám ochotně poskytne své odborné znalosti v oblasti operačních systémů Windows a v oblasti prostředků informační bezpečnosti. Prověřili jsme program COVERT veškerým spywarem, který jsme našli v celosvětové počítačové síti. Otestovali jsme kompatibilitu programu COVERT se všemi známými antivirovými programy. Snažili jsme se poskytnout co nejvíce příležitostí k identifikaci škodlivého kódu pro ty uživatele, kteří rozumí tomu jak pracuje operační systém a vytvořit zároveň uživatelsky jednoduchý program pro ty, kdo nemají takové znalosti.
Doufáme, že program COVERT vám přinese jistotu, že vaše důvěrné informace se nestanou dostupné pro nikoho, kromě vás.